Napisali o nas

Znajdziesz tu informacje oraz materiały, jakie ukazały się w mediach na temat Zielonej Linii. Sprawdź, co o nas piszą!

 • 2012-12-07

  Co się należy bezrobotnym

  Zwolnili cię z pracy? Jesteś bezrobotny? Sprawdź, czy przysługuje ci zasiłek i na jaką pomoc możesz jeszcze liczyć
 • 2012-11-21

  Zamów za darmo CV przez internet

  Fabryka CV, to darmowa usługa świadczona od niedawna przez Zieloną Linię, czyli Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia. Każdy może zamówić opracowanie CV (także w jęz. angielskim), a także listu motywacyjnego na stronie zielonalinia.gov.pl. Czas realizacji zamówienia – do 5 dni roboczych.
 • 2012-08-02

  "Zielona linia" także w Białymstoku. E-mail zamiast wizyty w urzędzie pracy

  Informacje dla bezrobotnych i poszukujących pracy oraz pracodawców dostępne całą dobę - umożliwia to "Zielona linia". Jest dostępna w całym kraju, także w Białymstoku.
 • 2012-04-11

  Ogólnopolski Dzień Walki z Bezrobociem

  Bezrobocie jest zjawiskiem społecznym, z którym mamy do czynienia, gdy część społeczeństwa zdolnego do pracy i deklarującego chęć jej podjęcia tej pracy nie znajduje. W Polsce mamy ponad 2 miliony bezrobotnych.
 • 2012-04-11

  Zielona linia dla poszukujących pracy

  Osoby poszukujące pracy, a także ci, którzy chcą założyć własną firmę, mogą skontaktować się z "Zieloną Linią". Wybierając numer 19 524 lub wysyłając maila na adres kontakt@zielonalinia.gov.pl można dowiedzieć się wszystkiego, co dotyczy pracy - informuje dyrektor Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich Joanna Zakrzewska.
Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.