Napisali o nas

Znajdziesz tu informacje oraz materiały, jakie ukazały się w mediach na temat Zielonej Linii. Sprawdź, co o nas piszą!

 • 2013-02-07

  Czat – nową usługą Zielonej Linii

  Infolinia urzędu pracy, wraz z początkiem stycznia, wprowadziła nową formę komunikacji z klientami urzędów pracy. Czat z konsultantem jest dostępny na stronie głównej portalu.
 • 2013-02-07

  Zielona Linia pomoże szukającym pracy

  Pod numerem telefonu 19524 zainteresowani mogą uzyskać informacę na temat usług rynku pracy, świadczeń oraz wsparcia oferowanego przez powiatowe urzędy pracy. Konsultanci odpowiadaja na pytania z zakresu ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. To tzw. Zielona Linia.
 • 2013-02-07

  Zielona Linia - z myślą o osobach szukających pracy i przedsiębiorcach

  Zielona Linia powstała z myślą o osobach szukających pracy i przedsiębiorcach. Pod numerem infolinii 19524 można uzyskać szereg porad o formach pomocy z urzędu pracy.
 • 2013-02-07

  Konferencja podsumowująca projekt "Zielona Linia"

  W dniach 28-29 listopada odbyła się dwudniowa konferencja podsumowująca projekt "Zielona Linia Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia", którego realizatorem jest Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich w partnerstwie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Białymstoku.
 • 2013-01-17

  Zielona Linia – innowacyjny system obsługi klientów UP

  Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze przypomina o możliwości korzystania z projektu Zielona Linia, który powstał z myślą o osobach poszukujących pracy i przedsiębiorcach.
Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.