Napisali o nas

Znajdziesz tu informacje oraz materiały, jakie ukazały się w mediach na temat Zielonej Linii. Sprawdź, co o nas piszą!

 • 2013-03-25

  Bezrobotny emigrant na wakacjach w Polsce

  Bezrobotny Polak martwi się, jak przeżyć za 700 zł, gdzie znaleźć pracę i za co zapłacić rachunki. Bezrobotny emigrant do Polski przyjeżdża na trzy miesiące - odpocząć. Martwi się co zrobić z 5 tys. zł zasiłku i którą ofertę pracy przyjąć po powrocie za granicę.
 • 2013-03-25

  Dlaczego warto przyjąć bezrobotnych do prac interwencyjnych

  Pracodawcy, którzy zdecydują się na zatrudnienia osób bezrobotnych w ramach prac interwencyjnych, mogą liczyć na co najmniej częściowy zwrot kosztów związanych z ich wynagrodzeniem i składkami ZUS. To również dobre rozwiązanie dla osób, które znalazły się w szczególnej sytuacji na rynku pracy – mają dzięki temu szansę na podjęcie jakiegokolwiek zajęcia.
 • 2013-03-11

  Urząd pracy przez czat

  Infolinia urzędu pracy, wraz z początkiem stycznia, wprowadziła nową formę komunikacji z klientami urzędów pracy. Czat z konsultantem jest dostępny na stronie głównej portalu.
 • 2013-03-07

  19 524 - Zielona Linia dla bezrobotnych i pracodawców

  Aby uzyskać informacje o ofertach pracy, szkoleniach, usługach urzędów pracy lub skąd pozyskać pieniądze na własną firmę, należy skorzystać z pomocy Zielonej Linii.
 • 2013-02-11

  Oni pomogą za darmo

  Kto pomoże znaleźć pracę albo rozliczyć podatki? Kto przetłumaczy CV na język obcy i udzieli porady prawnej, kiedy masz problem w pracy? Sprawdź, gdzie możesz otrzymać nieodpłatną pomoc
Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.