Napisali o nas

Znajdziesz tu informacje oraz materiały, jakie ukazały się w mediach na temat Zielonej Linii. Sprawdź, co o nas piszą!

 • 2013-10-07

  Zwolnili i co teraz?

  Utrata pracy jest stresującym doświadczeniem, ale nie sytuacją bez wyjścia. Najważniejsze, to jak najszybciej zarejestrować się w urzędzie pracy i zacząć szukać zatrudnienia. Jak to zrobić?
 • 2013-06-25

  Jak uratować CV

  Szukanie pracy to ciężka praca. Przeglądanie ofert, przygotowywanie się do rozmów kwalifikacyjnych, a do tego wszystkiego opracowanie dobrego CV. Gdy mamy z tym problem, są tacy, którzy pomogą w napisaniu profesjonalnego życiorysu.
 • 2013-06-25

  Zielona Linia dla szukających pracy

  GORLICE. Zielona Linia wspiera bezrobotnych i poszukujących pracy. Pod numerem 19 524 można uzyskać pomoc w znalezieniu zatrudnienia.
 • 2013-04-10

  Szukasz pracy? Zadzwoń na Zieloną Linię dla bezrobotnych

  W całym kraju powstało specjalne centrum kontaktowe dla bezrobotnych. Telefonicznie i mailowo można uzyskać wsparcie w szukaniu ofert pracy oraz przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.
 • 2013-04-10

  Numer 19524 czyli „Zielona Linia dla Bezrobotnych”

  W całym kraju działa specjalne centrum kontaktowe dla osób bez pracy. Zarówno telefonicznie, jak i poprzez e-mail można uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.
Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.