Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 09.01.2015

  Najciekawsza choinka – rozwiązanie konkursu fotograficznego

  Na profilu Zielonej Linii w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie wkleić pod konkursowym postem zdjęcie choinki lub stroika świątecznego, który ozdabia wystrój wnętrza w biurze lub w domu.

 • 26.11.2014

  Wolontariat się opłaca!

  Bezinteresowna pomoc innym, za którą osoba pomagająca nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia to jeden z lepszych sposobów na pozyskanie doświadczenia zawodowego i kształtowanie charakteru. Ten fakt doceniają nie tylko organizacje społeczne, ale też pracodawcy…

 • 24.11.2014

  „Nieporozumienia językowe” – rozwiązanie konkursu

  Na profilu Powroty.gov w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie opisać w komentarzu pod postem zabawne sytuacje wynikające z nieporozumień językowych, których byli świadkami.

 • 03.10.2014

  „Nietypowe tłumaczenie” – rozwiązanie konkursu

  Na profilu Zielonej Linii w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie pomysłowo opisać w komentarzu pod postem powód swojego spóźnienia do pracy.

 • 12.09.2014

  Wsparcie rodaków powracających do Polski

  Jakie trudności mogą czekać Polaków po powrocie i jak sobie z nimi radzić? Jak się odnaleźć na polskim rynku pracy? Jakie dokumenty należy zabrać ze sobą? Osoby, które zamierzają powrócić do kraju po okresie pracy za granicą, mogą skorzystać z pomocy pracowników serwisu internetowego Powroty.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.