Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 20.04.2015

  Wiosenny Konkurs - Rozwiązanie

  Na profilu Powroty.gov.pl w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie napisać w komentarzu pod postem, jakim zmianom w ich życiu towarzyszy wiosna – co razem z jej nadejściem rozpoczynają, czy wraz z jej początkiem robią jakieś postanowienia.

 • 17.04.2015

  Targi pracy – dlaczego warto wziąć w nich udział?

  Każdy o nich słyszał, ale niewielu bierze udział. Dlaczego? Są przecież jedną z ciekawszych propozycji urzędów pracy na wspieranie zatrudnienia. Stwarzają możliwość bezpośredniego spotkania poszukujących pracy z pracodawcami.

 • 31.03.2015

  3 kroki do nagrody – rozwiązanie konkursu

  W związku z udziałem pracowników Zielonej Linii Centrum Informacyjno-Konsultacyjnego Służb Zatrudnienia w Targach Praktyk i Staży na Politechnice Białostockiej, został ogłoszony specjalny konkurs facebookowy.

 • 06.02.2015

  Krajowy Fundusz Szkoleniowy, czyli wsparcie szkoleniowe pracowników i pracodawców

  KFS to zupełnie nowy instrument wsparcia w ofercie urzędów pracy. Mogą z niego skorzystać pracodawcy oraz ich pracownicy, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Dlaczego warto to zrobić?

 • 12.01.2015

  Świąteczna iluminacja – rozwiązanie konkursu

  Na profilu Powroty.gov.pl w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie napisać w komentarzu pod postem w jakim kraju, w którym mieście widzieli najpiękniejsze świątecznie ozdobione ulice, do wpisów dodawane były zdjęcia.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.