Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 10.12.2015

  Najcenniejszy prezent - konkurs

  6 grudnia ruszył świąteczny konkurs Powrotów. Opowiedz nam o prezentach, które do tej pory wspominasz ze szczególnym sentymentem i wygraj cenne zestawy gadżetów Powrotów!

 • 09.12.2015

  Webinarium , czyli szkolenia on-line dla każdego

  Nauka przez całe życie – to nie tylko priorytet Unii Europejskiej, ale przede wszystkim wymóg współczesnego rynku pracy. Jeśli chcemy mieć szansę na dobrą i satysfakcjonującą pracę, musimy się kształcić. Webinarium to jeden z prostszych i tańszych sposobów podniesienia kwalifikacji.

 • 16.10.2015

  Praca z pasją – rozwiązanie konkursu

  Na profilu Zielonej Linii w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego Fani serwisu mieli za zadanie opisać jak pracują z pasją oraz w jaki sposób odmienili swoje życie zawodowe.

 • 28.09.2015

  Praca z pasją – konkurs

  28 września rusza wyjątkowy konkurs Zielonej Linii. Pokaż, jak pracujesz z pasją, robisz to, co kochasz i wygraj cenne zestawy gadżetów Zielonej Linii!

 • 16.07.2015

  Baza staży i praktyk – nowa usługa Zielonej Linii

  Poszukujesz stażysty lub praktykanta? Zamieść ogłoszenie na oferty.praca.gov.pl! Wypełnienie formularza zajmie kilka minut – bez konieczności zakładania konta.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.