Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 03.10.2017

  Co robić, gdy zabraknie urlopu?

  Ten problem pojawia się często pod koniec roku, ale nie tylko. Dotyczy też osób, które niedawno rozpoczęły pracę lub po prostu mają inne powody ku temu, aby zrobić sobie przerwę w dotychczasowej pracy. Nie chcą przy tym jej stracić. Wtedy na ratunek przychodzi… urlop bezpłatny!

 • 19.09.2017

  Komu roboty zabiorą pracę?

  Coraz więcej i częściej mówi się o tym, że rozwój sztucznej inteligencji doprowadzi do tego, że wiele osób straci pracę. Zastąpią ich roboty. Jakie zawody są najbardziej zagrożone?

 • 21.08.2017

  Zielona Linia łączy ludzi na rynku pracy!

  Stopa bezrobocia systematycznie spada, a prognozy wyglądają obiecująco. Specjaliści są rozchwytywani na rynku pracy, ale nadal istnieją osoby, które mają problem ze znalezieniem pracy. Z drugiej strony są też pracodawcy, którym coraz bardziej doskwiera brak rąk do pracy…

 • 24.07.2017

  Ruszyła Akcja-Rekrutacja!

  Rozmowa kwalifikacyjna może odmienić Twoje życie, aby jednak do niej doszło, potrzebna jest Twoja inicjatywa! Weź udział w Akcji-Rekrutacji. Wystarczy jedno kliknięcie myszką.

 • 23.06.2017

  Wyniki konkursu „Praca w plenerze”

  Na przełomie wiosny i lata Zielona Linia zorganizowała konkurs pn. „Praca w plenerze”. Zadaniem uczestników było przedstawienie w formie zdjęcia lub opisu swojej pracy na świeżym powietrzu. Przedstawiamy wyniki!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.