Powrót

PUP Biłgoraj - Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców oraz o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych.

Termin naboru wniosków: od 20 maja 2020 r. do 02 czerwca 2020 r.

Zasady udzielania w/w wsparcia oraz wzory wniosków i wymaganych dokumentów zamieszczone są na stronie Urzędu Pracy -  www.bilgoraj.praca.gov.pl  - w zakładce Aktualności.

Wnioski należy składać w formie  elektronicznej przez portal www.praca.gov.pl a  w przypadku braku możliwości złożenia wniosku drogą elektroniczną można go złożyć w wersji papierowej do skrzynki znajdującej się przy głównym wejściu do Urzędu.

Przed wypełnieniem wniosków prosimy o zapoznanie się z dokumentem „Zasady ubiegania się o udzielenie dofinansowania…." (www.bilgoraj.praca.gov.pl ) -  odpowiednim dla każdej z w/w form pomocy, co w dużym stopniu ułatwi poprawne wypełnianie wniosków i nie będzie wymagało dodatkowych korekt czy uzupełniania dokumentów przy ich rozpatrzeniu.

Uwaga: Przedsiębiorcy, u których możliwy jest dalszy spadek obrotów w kolejnych miesiącach porównawczych  o więcej niż 30% (np.  o 50% lub 80%)  składają wniosek o dofinansowanie za 1 miesiąc a w  kolejnych miesiącach w przypadku zwiększenia spadku obrotów następny wniosek za 1 miesiąc (ogółem nie więcej niż 3 miesiące).

Szczegółowe informacje pod nr. telefonów: 84 685-00-11, 84 685- 00 -15, 84 685- 00-25, 84 685-00-03.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju, 28.05.2020 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.